Streetview Stoofstraat 15 Poortvliet

Stoofstraat 15, 4693 RB Poortvliet

130 m² Bouwjaar 1923 Label C

Stoofstraat 15 is een woonhuis in Poortvliet, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 670 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
670 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Stoofstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stoofstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
36.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Poortvliet

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

15 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Poortvliet

1360 Inwoners
570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
573 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Poortvliet
68% Koopwoningen
1.843 Inwoners per km²

Locatie van Stoofstraat 15

Vergelijkbare woningen in Poortvliet

Veelgestelde vragen over Stoofstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Stoofstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Poortvliet is €225.000. Dat komt neer op circa €1.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stoofstraat 15 zich tot de wijk Poortvliet?

Stoofstraat 15 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Poortvliet. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stoofstraat 15?

Stoofstraat 15 is een woonhuis in Poortvliet, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stoofstraat 15 vergeleken met de buurt?

Stoofstraat 15 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In Poortvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stoofstraat 15 en wat betekent dat?

Stoofstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Poortvliet?

De wijk Poortvliet in Poortvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortvliet?

Vanuit Stoofstraat 15 in Poortvliet bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Poortvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stoofstraat 15: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 6.4 km.