Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 395 m²
Burgemeester van Doornstraat 3 is een woonhuis in Poortvliet, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 395 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Doornstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
5.1 kmTreinstation
15 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
3.3 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
14.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Poortvliet is €225.000. Dat komt neer op circa €1.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van Doornstraat 3 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Poortvliet. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.843 inwoners per km².
Burgemeester van Doornstraat 3 is een woonhuis in Poortvliet, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Burgemeester van Doornstraat 3 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 395 m². In Poortvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van Doornstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Poortvliet in Poortvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Burgemeester van Doornstraat 3 in Poortvliet bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van Doornstraat 3: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 6.4 km.