2-onder-1-kapwoning Deestraat 42 Poortvliet

Deestraat 42, 4693 CH Poortvliet

104 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Deestraat 42 is een 2-onder-1-kapwoning in Poortvliet, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 346 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
346 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Deestraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deestraat 42

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
81.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52%
CO₂-emissie
18.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (162.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

15 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Poortvliet

1360 Inwoners
570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
573 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Poortvliet
68% Koopwoningen
1.843 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deestraat 42

Vergelijkbare woningen in Poortvliet

Veelgestelde vragen over Deestraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Deestraat 42?

De prijsindicatie voor Deestraat 42 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortvliet is €225.000. Dat komt neer op circa €2.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deestraat 42 zich tot de wijk Poortvliet?

Deestraat 42 is een 2-onder-1-kapwoning van 104 m² in de wijk Poortvliet. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deestraat 42?

Deestraat 42 is een 2-onder-1-kapwoning in Poortvliet, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Deestraat 42 vergeleken met de buurt?

Deestraat 42 heeft 104 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 346 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Poortvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deestraat 42 en wat betekent dat?

Deestraat 42 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deestraat 42?

Deestraat 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 162 m².

Hoe is de woningmarkt in Poortvliet?

De wijk Poortvliet in Poortvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortvliet?

Vanuit Deestraat 42 in Poortvliet bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.6 km.