Garage, 0 Molenstraat 23 Poortvliet

Molenstraat 23, 4693 BH Poortvliet

158 m² Bouwjaar 2006 Label UNKNOWN

Molenstraat 23 is een garage, 0 in Poortvliet, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 22 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Garage, 0
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
22 m²
Indicatie vraagprijs
€10.000 tot €35.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 23

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Poortvliet

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

15 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Poortvliet

1360 Inwoners
570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
573 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Poortvliet
68% Koopwoningen
1.843 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenstraat 23

Vergelijkbare woningen in Poortvliet

Veelgestelde vragen over Molenstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 23?

De prijsindicatie voor Molenstraat 23 ligt rond €10.000 tot €35.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortvliet is €225.000. Dat komt neer op circa €1.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 23 zich tot de wijk Poortvliet?

Molenstraat 23 is een garage, 0 van 158 m² in de wijk Poortvliet. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 23?

Molenstraat 23 is een garage, 0 in Poortvliet, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Molenstraat 23 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 23 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 22 m². In Poortvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenstraat 23 en wat betekent dat?

Molenstraat 23 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Poortvliet?

De wijk Poortvliet in Poortvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortvliet?

Vanuit Molenstraat 23 in Poortvliet bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Poortvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstraat 23: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 6.4 km.