Eengezinswoning, hoekwoning Pieter Johan Tijkenstraat 25 Poortugaal

Pieter Johan Tijkenstraat 25, 3176 VG Poortugaal

123 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Pieter Johan Tijkenstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Poortugaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter Johan Tijkenstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Johan Tijkenstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Poortugaal

2350 Inwoners
910 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
915 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Valckesteyn
85% Koopwoningen
2.698 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Johan Tijkenstraat 25

Vergelijkbare woningen in Poortugaal

Veelgestelde vragen over Pieter Johan Tijkenstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Johan Tijkenstraat 25?

De prijsindicatie voor Pieter Johan Tijkenstraat 25 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Valckesteyn is €454.000. Dat komt neer op circa €3.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Johan Tijkenstraat 25 zich tot de wijk Valckesteyn?

Pieter Johan Tijkenstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 123 m² in de wijk Valckesteyn. De buurt telt 915 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.698 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Johan Tijkenstraat 25?

Pieter Johan Tijkenstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Valckesteyn, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieter Johan Tijkenstraat 25 vergeleken met de buurt?

Pieter Johan Tijkenstraat 25 heeft 123 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Valckesteyn ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Johan Tijkenstraat 25 en wat betekent dat?

Pieter Johan Tijkenstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Johan Tijkenstraat 25?

Pieter Johan Tijkenstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Valckesteyn?

De wijk Valckesteyn in Poortugaal (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valckesteyn?