Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
F. van der Poest Clementlaan 24 is een woonhuis in Poortugaal, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 465 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor F. van der Poest Clementlaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
11.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landweg is €410.000. Dat komt neer op circa €1.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenF. van der Poest Clementlaan 24 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Landweg. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.488 inwoners per km².
F. van der Poest Clementlaan 24 is een woonhuis in Landweg, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
F. van der Poest Clementlaan 24 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². In Landweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
F. van der Poest Clementlaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Landweg in Poortugaal (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit F. van der Poest Clementlaan 24 in Landweg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 11.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van F. van der Poest Clementlaan 24: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.6 km.