2-onder-1-kapwoning Albrandswaardseweg 19 Poortugaal

Albrandswaardseweg 19, 3171 AD Poortugaal

78 m² Bouwjaar 1930 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Albrandswaardseweg 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Poortugaal, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 213 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Albrandswaardseweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albrandswaardseweg 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Poortugaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Poortugaal

1060 Inwoners
490 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
554 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Poortugaal-Centrum
41% Koopwoningen
4.740 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albrandswaardseweg 19

Vergelijkbare woningen in Poortugaal

Veelgestelde vragen over Albrandswaardseweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Albrandswaardseweg 19?

De prijsindicatie voor Albrandswaardseweg 19 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortugaal-Centrum is €312.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albrandswaardseweg 19 zich tot de wijk Poortugaal-Centrum?

Albrandswaardseweg 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 78 m² in de wijk Poortugaal-Centrum. De buurt telt 554 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.740 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albrandswaardseweg 19?

Albrandswaardseweg 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Poortugaal-Centrum, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Albrandswaardseweg 19 vergeleken met de buurt?

Albrandswaardseweg 19 heeft 78 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Poortugaal-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albrandswaardseweg 19 en wat betekent dat?

Albrandswaardseweg 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albrandswaardseweg 19?

Albrandswaardseweg 19 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Poortugaal-Centrum?

De wijk Poortugaal-Centrum in Poortugaal (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortugaal-Centrum?