Eengezinswoning, vrijstaande woning Noordzijdseweg 169 Polsbroek

Noordzijdseweg 169, 3415 RC Polsbroek

161 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Noordzijdseweg 169 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Polsbroek, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 1060 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
1060 m²
Inhoud
704 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Ligging
Aan water, Beschutte ligging, outside_built_up_area, Landelijk gelegen, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Noordzijdseweg 169

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzijdseweg 169

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Polsbroek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

5.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

4.2 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Polsbroek

695 Inwoners
260 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
246 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg
83% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordzijdseweg 169

Vergelijkbare woningen in Polsbroek

Veelgestelde vragen over Noordzijdseweg 169

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzijdseweg 169?

De prijsindicatie voor Noordzijdseweg 169 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg is €604.000. Dat komt neer op circa €3.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzijdseweg 169 zich tot de wijk Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg?

Noordzijdseweg 169 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzijdseweg 169?

Noordzijdseweg 169 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noordzijdseweg 169 vergeleken met de buurt?

Noordzijdseweg 169 heeft 161 m² woonoppervlakte en 704 m³ inhoud. Het perceel is 1060 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzijdseweg 169 en wat betekent dat?

Noordzijdseweg 169 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordzijdseweg 169?

Noordzijdseweg 169 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg?

De wijk Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg in Polsbroek (Utrecht) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.