Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 1025 m²
Karel van Gelreweg 8 is een woonhuis in Poederoijen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 1025 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Karel van Gelreweg 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
12.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
15 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in de polder Aalst is €411.000. Dat komt neer op circa €1.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKarel van Gelreweg 8 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Verspreide huizen in de polder Aalst. De buurt telt 250 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 84 inwoners per km².
Karel van Gelreweg 8 is een woonhuis in Verspreide huizen in de polder Aalst, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Karel van Gelreweg 8 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1025 m². In Verspreide huizen in de polder Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen in de polder Aalst in Poederoijen (Gelderland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Karel van Gelreweg 8 in Verspreide huizen in de polder Aalst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Karel van Gelreweg 8: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen in de polder Aalst: restaurant (1.1 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Karel van Gelreweg 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen in de polder Aalst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.