Streetview Egter van Wissekerkeweg 3 Poederoijen

Egter van Wissekerkeweg 3, 5307 VA Poederoijen

277 m² Bouwjaar 1999 9 kamers 5 slaapkamers Label B

Egter van Wissekerkeweg 3 is een woonhuis in Poederoijen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
277 m²
Inhoud
925 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Egter van Wissekerkeweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egter van Wissekerkeweg 3

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Poederoijen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Poederoijen

490 Inwoners
185 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
148 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. in de polder Poederoijen
82% Koopwoningen
90 Inwoners per km²

Locatie van Egter van Wissekerkeweg 3

Vergelijkbare woningen in Poederoijen

Veelgestelde vragen over Egter van Wissekerkeweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Egter van Wissekerkeweg 3?

De prijsindicatie voor Egter van Wissekerkeweg 3 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in de polder Poederoijen is €443.000. Dat komt neer op circa €1.599 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egter van Wissekerkeweg 3 zich tot de wijk Verspr.h. in de polder Poederoijen?

Egter van Wissekerkeweg 3 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Verspr.h. in de polder Poederoijen. De buurt telt 148 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 90 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egter van Wissekerkeweg 3?

Egter van Wissekerkeweg 3 is een woonhuis in Verspr.h. in de polder Poederoijen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Egter van Wissekerkeweg 3 vergeleken met de buurt?

Egter van Wissekerkeweg 3 heeft 277 m² woonoppervlakte en 925 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspr.h. in de polder Poederoijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egter van Wissekerkeweg 3 en wat betekent dat?

Egter van Wissekerkeweg 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Egter van Wissekerkeweg 3?

Egter van Wissekerkeweg 3 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. in de polder Poederoijen?

De wijk Verspr.h. in de polder Poederoijen in Poederoijen (Gelderland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.