Streetview Egter van Wissekerkeweg 10 Poederoijen

Egter van Wissekerkeweg 10, 5307 VA Poederoijen

236 m² Bouwjaar 2002 Label A

Egter van Wissekerkeweg 10 is een woonhuis in Poederoijen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 4110 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
4110 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Egter van Wissekerkeweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egter van Wissekerkeweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
19.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Poederoijen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Poederoijen

490 Inwoners
185 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
148 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. in de polder Poederoijen
82% Koopwoningen
90 Inwoners per km²

Locatie van Egter van Wissekerkeweg 10

Vergelijkbare woningen in Poederoijen

Veelgestelde vragen over Egter van Wissekerkeweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Egter van Wissekerkeweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in de polder Poederoijen is €443.000. Dat komt neer op circa €1.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egter van Wissekerkeweg 10 zich tot de wijk Verspr.h. in de polder Poederoijen?

Egter van Wissekerkeweg 10 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Verspr.h. in de polder Poederoijen. De buurt telt 148 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 90 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egter van Wissekerkeweg 10?

Egter van Wissekerkeweg 10 is een woonhuis in Verspr.h. in de polder Poederoijen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Egter van Wissekerkeweg 10 vergeleken met de buurt?

Egter van Wissekerkeweg 10 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4110 m². In Verspr.h. in de polder Poederoijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egter van Wissekerkeweg 10 en wat betekent dat?

Egter van Wissekerkeweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. in de polder Poederoijen?

De wijk Verspr.h. in de polder Poederoijen in Poederoijen (Gelderland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. in de polder Poederoijen?

Vanuit Egter van Wissekerkeweg 10 in Verspr.h. in de polder Poederoijen bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.