Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 215 m²
Waterhoen 18 is een woonhuis in Pijnacker, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €622.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waterhoen 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Keijzershof Eilanden is €622.000. Dat komt neer op circa €2.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaterhoen 18 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Keijzershof Eilanden. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.652 inwoners per km².
Waterhoen 18 is een woonhuis in Keijzershof Eilanden, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Waterhoen 18 heeft 215 m² woonoppervlakte. In Keijzershof Eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €622.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Keijzershof Eilanden in Pijnacker (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €622.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Waterhoen 18 in Keijzershof Eilanden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waterhoen 18: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Keijzershof Eilanden: restaurant (0.7 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Waterhoen 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Keijzershof Eilanden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.