Eengezinswoning, eindwoning Seringenlaan 7 Pijnacker

Seringenlaan 7, 2641 DB Pijnacker

110 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Seringenlaan 7 is een eengezinswoning, eindwoning in Pijnacker, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, eindwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 519.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Seringenlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seringenlaan 7

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.19 kWh/m²
CO₂-emissie
57.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Pijnacker Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

5,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

5,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Pijnacker Noord

Seringenlaan 7 ligt in de buurt Pijnacker Noord in Pijnacker. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.010 inwoners en 1.904 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 56% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 381.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

4010 Inwoners
1890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1904 Woningvoorraad
€381.000 Gem. WOZ-waarde Pijnacker Noord
56% Koopwoningen
6.222 Inwoners per km²

Locatie van Seringenlaan 7

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Pijnacker-Nootdorp
Buurt
Pijnacker Noord
Postcode
2641 DB
Netnummer
015

Officiële bekendmakingen rond Seringenlaan 7

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 6 meter

Ingediende aanvraag omgevingsvergunning: 2026043002156, Seringenlaan 7, 2641 DB Pijnacker

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 67 meter

Ingediende aanvraag omgevingsvergunning: 2026011200939, Hortensialaan 37, 2641 CR Pijnacker

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Pijnacker

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Pijnacker. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Seringenlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Seringenlaan 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Pijnacker Noord €381.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seringenlaan 7 zich tot de CBS-buurt Pijnacker Noord?

Seringenlaan 7 is een eengezinswoning, eindwoning van 110 m² in de CBS-buurt Pijnacker Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.904 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.222 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seringenlaan 7?

Seringenlaan 7 is een eengezinswoning, eindwoning in Pijnacker Noord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Seringenlaan 7 vergeleken met de buurt?

Seringenlaan 7 heeft 110 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Pijnacker Noord €381.000.

Wat is het energielabel van Seringenlaan 7 en wat betekent dat?

Seringenlaan 7 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seringenlaan 7?

Seringenlaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Pijnacker Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Pijnacker Noord in Pijnacker (Zuid-Holland) 4.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €381.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Pijnacker Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Pijnacker Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 5,7 km tot een treinstation, 2,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Pijnacker Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Pijnacker Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Pijnacker Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Pijnacker Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Seringenlaan 7?

Een woningrapport voor Seringenlaan 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Pijnacker Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1958, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Pijnacker presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars