Streetview Kanaalpark 72 Philippine

Kanaalpark 72, 4553 ED Philippine

260 m² Bouwjaar 1999 Label B

Kanaalpark 72 is een woonhuis in Philippine, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 924 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
924 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kanaalpark 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalpark 72

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Philippine

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

32.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

9.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Philippine

1835 Inwoners
855 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Kern Philippine
84% Koopwoningen
2.198 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalpark 72

Vergelijkbare woningen in Philippine

Veelgestelde vragen over Kanaalpark 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalpark 72?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Philippine is €258.000. Dat komt neer op circa €992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalpark 72 zich tot de wijk Kern Philippine?

Kanaalpark 72 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Kern Philippine. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.198 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalpark 72?

Kanaalpark 72 is een woonhuis in Kern Philippine, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kanaalpark 72 vergeleken met de buurt?

Kanaalpark 72 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 924 m². In Kern Philippine ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalpark 72 en wat betekent dat?

Kanaalpark 72 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.73 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Philippine?

De wijk Kern Philippine in Philippine (Zeeland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Philippine?

Vanuit Kanaalpark 72 in Kern Philippine bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 32.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Philippine?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalpark 72: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 10.7 km.