Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 921 m²
Kanaalpark 61 is een woonhuis in Philippine, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 921 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalpark 61
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
32.2 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
10.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
10.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
9.2 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
9.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Philippine is €258.000. Dat komt neer op circa €1.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalpark 61 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Kern Philippine. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.198 inwoners per km².
Kanaalpark 61 is een woonhuis in Kern Philippine, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kanaalpark 61 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 921 m². In Kern Philippine ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kanaalpark 61 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.59 kg/jaar.
De wijk Kern Philippine in Philippine (Zeeland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kanaalpark 61 in Kern Philippine bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 32.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalpark 61: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 10.7 km.