Tussenwoning Vrijlandtstraat 13 Pernis Rotterdam

Vrijlandtstraat 13, 3195 VR Pernis Rotterdam

69 m² Bouwjaar 1934 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Vrijlandtstraat 13 is een tussenwoning in Pernis Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 122 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
69 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vrijlandtstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrijlandtstraat 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
231.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
436.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
80.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Pernis Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Pernis Rotterdam

4940 Inwoners
2260 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Pernis
73% Koopwoningen
3.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrijlandtstraat 13

Vergelijkbare woningen in Pernis Rotterdam

Veelgestelde vragen over Vrijlandtstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrijlandtstraat 13?

De prijsindicatie voor Vrijlandtstraat 13 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Pernis is €272.000. Dat komt neer op circa €3.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrijlandtstraat 13 zich tot de wijk Pernis?

Vrijlandtstraat 13 is een tussenwoning van 69 m² in de wijk Pernis. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrijlandtstraat 13?

Vrijlandtstraat 13 is een tussenwoning in Pernis, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vrijlandtstraat 13 vergeleken met de buurt?

Vrijlandtstraat 13 heeft 69 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Pernis ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrijlandtstraat 13 en wat betekent dat?

Vrijlandtstraat 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-07-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrijlandtstraat 13?

Vrijlandtstraat 13 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Pernis?

De wijk Pernis in Pernis Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pernis?

Vanuit Vrijlandtstraat 13 in Pernis bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.