Streetview Pernisse Hoofd 15 Pernis Rotterdam

Pernisse Hoofd 15, 3195 GC Pernis Rotterdam

192 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 2 slaapkamers

Pernisse Hoofd 15 is een woonhuis in Pernis Rotterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 361 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
361 m²
Inhoud
639 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pernisse Hoofd 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Pernis Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Pernis Rotterdam

4940 Inwoners
2260 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Pernis
73% Koopwoningen
3.127 Inwoners per km²

Locatie van Pernisse Hoofd 15

Vergelijkbare woningen in Pernis Rotterdam

Veelgestelde vragen over Pernisse Hoofd 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Pernisse Hoofd 15?

De gemiddelde woningwaarde in Pernis is €272.000. Dat komt neer op circa €1.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pernisse Hoofd 15 zich tot de wijk Pernis?

Pernisse Hoofd 15 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Pernis. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pernisse Hoofd 15?

Pernisse Hoofd 15 is een woonhuis in Pernis, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pernisse Hoofd 15 vergeleken met de buurt?

Pernisse Hoofd 15 heeft 192 m² woonoppervlakte en 639 m³ inhoud. Het perceel is 361 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Pernis ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Pernisse Hoofd 15?

Pernisse Hoofd 15 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pernis?

De wijk Pernis in Pernis Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pernis?

Vanuit Pernisse Hoofd 15 in Pernis bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Pernis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pernisse Hoofd 15: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Pernis?