Eengezinswoning, tussenwoning Willem Weysingel 15 Pernis Rotterdam

Willem Weysingel 15, 3195 BT Pernis Rotterdam

93 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Willem Weysingel 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Pernis Rotterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 182 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Willem Weysingel 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Weysingel 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Pernis Rotterdam

4940 Inwoners
2260 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Pernis
73% Koopwoningen
3.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Weysingel 15

Vergelijkbare woningen in Pernis Rotterdam

Veelgestelde vragen over Willem Weysingel 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Weysingel 15?

De prijsindicatie voor Willem Weysingel 15 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Pernis is €272.000. Dat komt neer op circa €2.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Weysingel 15 zich tot de wijk Pernis?

Willem Weysingel 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 93 m² in de wijk Pernis. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Weysingel 15?

Willem Weysingel 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Pernis, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem Weysingel 15 vergeleken met de buurt?

Willem Weysingel 15 heeft 93 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Pernis ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Weysingel 15 en wat betekent dat?

Willem Weysingel 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Weysingel 15?

Willem Weysingel 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Pernis?

De wijk Pernis in Pernis Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pernis?

Vanuit Willem Weysingel 15 in Pernis bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.