Streetview Mimosahof 11 Paterswolde

Mimosahof 11, 9765 BN Paterswolde

116 m² Bouwjaar 1962 4 kamers Label D

Mimosahof 11 is een woonhuis in Paterswolde, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 881 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
881 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mimosahof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mimosahof 11

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Paterswolde

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Paterswolde

3930 Inwoners
1665 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1727 Woningvoorraad
€389.000 Gem. woningwaarde Paterswolde
73% Koopwoningen
1.159 Inwoners per km²

Locatie van Mimosahof 11

Vergelijkbare woningen in Paterswolde

Veelgestelde vragen over Mimosahof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Mimosahof 11?

De prijsindicatie voor Mimosahof 11 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Paterswolde is €389.000. Dat komt neer op circa €3.353 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mimosahof 11 zich tot de wijk Paterswolde?

Mimosahof 11 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Paterswolde. De buurt telt 1.727 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mimosahof 11?

Mimosahof 11 is een woonhuis in Paterswolde, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mimosahof 11 vergeleken met de buurt?

Mimosahof 11 heeft 116 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 881 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Paterswolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mimosahof 11 en wat betekent dat?

Mimosahof 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-01-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mimosahof 11?

Mimosahof 11 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Paterswolde?

De wijk Paterswolde in Paterswolde (Drenthe) kenmerkt zich door 3.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paterswolde?

Vanuit Mimosahof 11 in Paterswolde bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 4 km.