Streetview Kombuis 27 Papendrecht

Kombuis 27, 3356 DH Papendrecht

216 m² Bouwjaar 2022 Label A+++

Kombuis 27 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kombuis 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kombuis 27

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
71.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-0.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
100.4%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Papendrecht

1765 Inwoners
645 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
657 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Zuidkil Kwartier
78% Koopwoningen
5.724 Inwoners per km²

Locatie van Kombuis 27

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Kombuis 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Kombuis 27?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidkil Kwartier is €465.000. Dat komt neer op circa €2.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kombuis 27 zich tot de wijk Zuidkil Kwartier?

Kombuis 27 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Zuidkil Kwartier. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.724 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kombuis 27?

Kombuis 27 is een woonhuis in Zuidkil Kwartier, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kombuis 27 vergeleken met de buurt?

Kombuis 27 heeft 216 m² woonoppervlakte. In Zuidkil Kwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kombuis 27 en wat betekent dat?

Kombuis 27 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-11-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuidkil Kwartier?

De wijk Zuidkil Kwartier in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidkil Kwartier?

Vanuit Kombuis 27 in Zuidkil Kwartier bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidkil Kwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kombuis 27: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.