Eengezinswoning, vrijstaande woning Bandhaak 10 Papendrecht

Bandhaak 10, 3356 DE Papendrecht

175 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Bandhaak 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Papendrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 413 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
413 m²
Inhoud
735 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bandhaak 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bandhaak 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Open haard, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (175.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Papendrecht

1765 Inwoners
645 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
657 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Zuidkil Kwartier
78% Koopwoningen
5.724 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bandhaak 10

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Bandhaak 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bandhaak 10?

De prijsindicatie voor Bandhaak 10 ligt rond €950.000 tot €1.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidkil Kwartier is €465.000. Dat komt neer op circa €2.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bandhaak 10 zich tot de wijk Zuidkil Kwartier?

Bandhaak 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 175 m² in de wijk Zuidkil Kwartier. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.724 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bandhaak 10?

Bandhaak 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zuidkil Kwartier, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bandhaak 10 vergeleken met de buurt?

Bandhaak 10 heeft 175 m² woonoppervlakte en 735 m³ inhoud. Het perceel is 413 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zuidkil Kwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bandhaak 10 en wat betekent dat?

Bandhaak 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bandhaak 10?

Bandhaak 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 175 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zuidkil Kwartier?