Streetview Zuidkil 22 Papendrecht

Zuidkil 22, 3356 DA Papendrecht

185 m² Bouwjaar 2021 Label A++

Zuidkil 22 is een woning in Papendrecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
185 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zuidkil 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidkil 22

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
97.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63%
CO₂-emissie
13.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Papendrecht

220 Inwoners
85 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
84 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Landschapspark Tiendzone
89% Koopwoningen
955 Inwoners per km²

Locatie van Zuidkil 22

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Zuidkil 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidkil 22?

De gemiddelde woningwaarde in Landschapspark Tiendzone is €634.000. Dat komt neer op circa €3.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidkil 22 zich tot de wijk Landschapspark Tiendzone?

Zuidkil 22 is een woning van 185 m² in de wijk Landschapspark Tiendzone. De buurt telt 84 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidkil 22?

Zuidkil 22 is een woning in Landschapspark Tiendzone, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuidkil 22 vergeleken met de buurt?

Zuidkil 22 heeft 185 m² woonoppervlakte. In Landschapspark Tiendzone ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidkil 22 en wat betekent dat?

Zuidkil 22 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Landschapspark Tiendzone?

De wijk Landschapspark Tiendzone in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landschapspark Tiendzone?

Vanuit Zuidkil 22 in Landschapspark Tiendzone bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Landschapspark Tiendzone?