Streetview Burgemeester Keijzerweg 13 Papendrecht

Burgemeester Keijzerweg 13, 3356 BK Papendrecht

130 m² Bouwjaar 1917 Label G

Burgemeester Keijzerweg 13 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Keijzerweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Keijzerweg 13

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Papendrecht

220 Inwoners
85 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
84 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Landschapspark Tiendzone
89% Koopwoningen
955 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Keijzerweg 13

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Keijzerweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Keijzerweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Landschapspark Tiendzone is €634.000. Dat komt neer op circa €4.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Keijzerweg 13 zich tot de wijk Landschapspark Tiendzone?

Burgemeester Keijzerweg 13 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Landschapspark Tiendzone. De buurt telt 84 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Keijzerweg 13?

Burgemeester Keijzerweg 13 is een woonhuis in Landschapspark Tiendzone, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Keijzerweg 13 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Keijzerweg 13 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Landschapspark Tiendzone ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Keijzerweg 13 en wat betekent dat?

Burgemeester Keijzerweg 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-02-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Landschapspark Tiendzone?

De wijk Landschapspark Tiendzone in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landschapspark Tiendzone?

Vanuit Burgemeester Keijzerweg 13 in Landschapspark Tiendzone bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.