Eengezinswoning, tussenwoning Wilgenhof 139 Papendrecht

Wilgenhof 139, 3355 PG Papendrecht

116 m² Bouwjaar 1983 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Wilgenhof 139 is een eengezinswoning, tussenwoning in Papendrecht, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 129 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilgenhof 139

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgenhof 139

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.6%
CO₂-emissie
24.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2180 Inwoners
1000 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1008 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Zuiddonk
57% Koopwoningen
7.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilgenhof 139

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Wilgenhof 139

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgenhof 139?

De prijsindicatie voor Wilgenhof 139 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiddonk is €286.000. Dat komt neer op circa €2.466 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgenhof 139 zich tot de wijk Zuiddonk?

Wilgenhof 139 is een eengezinswoning, tussenwoning van 116 m² in de wijk Zuiddonk. De buurt telt 1.008 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgenhof 139?

Wilgenhof 139 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zuiddonk, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilgenhof 139 vergeleken met de buurt?

Wilgenhof 139 heeft 116 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Zuiddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgenhof 139 en wat betekent dat?

Wilgenhof 139 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilgenhof 139?

Wilgenhof 139 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiddonk?

De wijk Zuiddonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiddonk?

Vanuit Wilgenhof 139 in Zuiddonk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.