Streetview Wilgenhof 334 Papendrecht

Wilgenhof 334, 3355 PD Papendrecht

125 m² Bouwjaar 1984 4 kamers Label C

Wilgenhof 334 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilgenhof 334

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgenhof 334

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2180 Inwoners
1000 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1008 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Zuiddonk
57% Koopwoningen
7.955 Inwoners per km²

Locatie van Wilgenhof 334

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Wilgenhof 334

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgenhof 334?

De prijsindicatie voor Wilgenhof 334 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiddonk is €286.000. Dat komt neer op circa €2.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgenhof 334 zich tot de wijk Zuiddonk?

Wilgenhof 334 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Zuiddonk. De buurt telt 1.008 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgenhof 334?

Wilgenhof 334 is een woonhuis in Zuiddonk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilgenhof 334 vergeleken met de buurt?

Wilgenhof 334 heeft 125 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zuiddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgenhof 334 en wat betekent dat?

Wilgenhof 334 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Wilgenhof 334?

Wilgenhof 334 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiddonk?

De wijk Zuiddonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiddonk?

Vanuit Wilgenhof 334 in Zuiddonk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiddonk?