2-onder-1-kapwoning Wilgenhof 260 Papendrecht

Wilgenhof 260, 3355 PD Papendrecht

95 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wilgenhof 260 is een 2-onder-1-kapwoning in Papendrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 227 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
2660 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilgenhof 260

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgenhof 260

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
133.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.5%
CO₂-emissie
22.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2180 Inwoners
1000 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1008 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Zuiddonk
57% Koopwoningen
7.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilgenhof 260

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Wilgenhof 260

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgenhof 260?

De prijsindicatie voor Wilgenhof 260 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiddonk is €286.000. Dat komt neer op circa €3.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgenhof 260 zich tot de wijk Zuiddonk?

Wilgenhof 260 is een 2-onder-1-kapwoning van 95 m² in de wijk Zuiddonk. De buurt telt 1.008 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgenhof 260?

Wilgenhof 260 is een 2-onder-1-kapwoning in Zuiddonk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilgenhof 260 vergeleken met de buurt?

Wilgenhof 260 heeft 95 m² woonoppervlakte en 2660 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Zuiddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgenhof 260 en wat betekent dat?

Wilgenhof 260 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilgenhof 260?

Wilgenhof 260 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiddonk?

De wijk Zuiddonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiddonk?

Vanuit Wilgenhof 260 in Zuiddonk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.