Streetview Margriethof 78 Papendrecht

Margriethof 78, 3355 EM Papendrecht

229 m² Bouwjaar 1996

Margriethof 78 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 465 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
465 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Margriethof 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Papendrecht

1780 Inwoners
705 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
710 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Westdonk
80% Koopwoningen
6.205 Inwoners per km²

Locatie van Margriethof 78

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Margriethof 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Margriethof 78?

De gemiddelde woningwaarde in Westdonk is €385.000. Dat komt neer op circa €1.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margriethof 78 zich tot de wijk Westdonk?

Margriethof 78 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Westdonk. De buurt telt 710 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.205 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margriethof 78?

Margriethof 78 is een woonhuis in Westdonk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Margriethof 78 vergeleken met de buurt?

Margriethof 78 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². In Westdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Westdonk?

De wijk Westdonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westdonk?

Vanuit Margriethof 78 in Westdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westdonk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Margriethof 78: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westdonk?

Recreatie nabij Westdonk: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Margriethof 78?

Een woningrapport voor Margriethof 78 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westdonk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.