Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Margriethof 16 Papendrecht

Margriethof 16, 3355 EL Papendrecht

136 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Margriethof 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Papendrecht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 275 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
524 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Margriethof 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Margriethof 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Papendrecht

1780 Inwoners
705 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
710 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Westdonk
80% Koopwoningen
6.205 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Margriethof 16

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Margriethof 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Margriethof 16?

De prijsindicatie voor Margriethof 16 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Westdonk is €385.000. Dat komt neer op circa €2.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margriethof 16 zich tot de wijk Westdonk?

Margriethof 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk Westdonk. De buurt telt 710 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.205 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margriethof 16?

Margriethof 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Westdonk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Margriethof 16 vergeleken met de buurt?

Margriethof 16 heeft 136 m² woonoppervlakte en 524 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Westdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Margriethof 16 en wat betekent dat?

Margriethof 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 36.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Margriethof 16?

Margriethof 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westdonk?

De wijk Westdonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westdonk?

Vanuit Margriethof 16 in Westdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.