Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
Eikenlaan 20 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 226 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eikenlaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Eikenlaan 20 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiddonk is €286.000. Dat komt neer op circa €1.563 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEikenlaan 20 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Zuiddonk. De buurt telt 1.008 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.955 inwoners per km².
Eikenlaan 20 is een woonhuis in Zuiddonk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Eikenlaan 20 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 226 m². In Zuiddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuiddonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Eikenlaan 20 in Zuiddonk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eikenlaan 20: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Zuiddonk: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €310.000 tot €360.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Zuiddonk is €286.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.