Tussenwoning Moerbeihof 30 Papendrecht

Moerbeihof 30, 3355 AJ Papendrecht

152 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Moerbeihof 30 is een tussenwoning in Papendrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 253 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
253 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Moerbeihof 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Moerbeihof 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
25.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (15.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2180 Inwoners
1000 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1008 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Zuiddonk
57% Koopwoningen
7.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Moerbeihof 30

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Moerbeihof 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Moerbeihof 30?

De prijsindicatie voor Moerbeihof 30 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiddonk is €286.000. Dat komt neer op circa €1.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moerbeihof 30 zich tot de wijk Zuiddonk?

Moerbeihof 30 is een tussenwoning van 152 m² in de wijk Zuiddonk. De buurt telt 1.008 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moerbeihof 30?

Moerbeihof 30 is een tussenwoning in Zuiddonk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Moerbeihof 30 vergeleken met de buurt?

Moerbeihof 30 heeft 152 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zuiddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Moerbeihof 30 en wat betekent dat?

Moerbeihof 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Moerbeihof 30?

Moerbeihof 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 15 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiddonk?

De wijk Zuiddonk in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiddonk?

Vanuit Moerbeihof 30 in Zuiddonk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.