Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Zalmsteeg 3 Papendrecht

Zalmsteeg 3, 3354 XX Papendrecht

107 m² Bouwjaar 1915 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Zalmsteeg 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Papendrecht, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 704 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
704 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zalmsteeg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zalmsteeg 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
317.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
423.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
77.64 kg/m²

Tuin
Ja (375.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Papendrecht

570 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
296 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
94% Koopwoningen
1.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zalmsteeg 3

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Zalmsteeg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Zalmsteeg 3?

De prijsindicatie voor Zalmsteeg 3 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €333.000. Dat komt neer op circa €3.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zalmsteeg 3 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Zalmsteeg 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 107 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 296 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zalmsteeg 3?

Zalmsteeg 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zalmsteeg 3 vergeleken met de buurt?

Zalmsteeg 3 heeft 107 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 704 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zalmsteeg 3 en wat betekent dat?

Zalmsteeg 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 77.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zalmsteeg 3?

Zalmsteeg 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 375 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Zalmsteeg 3 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.