Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 197 m³
- Kamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €205.000 tot €255.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2024
- Ligging
- in_residential_district
Witte de Withstraat 38 is een portiekflat in Papendrecht, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Witte de Withstraat 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
5.8 kmDit eigentijds afgewerkte appartement met zwarte kozijnen biedt een moderne uitstraling, met grijze tegels in zowel de badkamer als het toilet en een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Witte de Withstraat 38 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €333.000. Dat komt neer op circa €5.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWitte de Withstraat 38 is een portiekflat van 65 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 296 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.898 inwoners per km².
Witte de Withstraat 38 is een portiekflat in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Witte de Withstraat 38 heeft 65 m² woonoppervlakte en 197 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Witte de Withstraat 38 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Witte de Withstraat 38 heeft 2 kamers.
De wijk Zeeheldenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Witte de Withstraat 38 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Witte de Withstraat 38: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.