Streetview Kerkbuurt 118 Papendrecht

Kerkbuurt 118, 3354 XM Papendrecht

250 m² Bouwjaar 1846 8 kamers Label A

Kerkbuurt 118 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1846. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 1235 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1846
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
1235 m²
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kerkbuurt 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkbuurt 118

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
23.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Papendrecht

570 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
296 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
94% Koopwoningen
1.898 Inwoners per km²

Locatie van Kerkbuurt 118

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Kerkbuurt 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkbuurt 118?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €333.000. Dat komt neer op circa €1.332 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkbuurt 118 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Kerkbuurt 118 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 296 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkbuurt 118?

Kerkbuurt 118 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1846 (180 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkbuurt 118 vergeleken met de buurt?

Kerkbuurt 118 heeft 250 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1235 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkbuurt 118 en wat betekent dat?

Kerkbuurt 118 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkbuurt 118?

Kerkbuurt 118 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Kerkbuurt 118 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.