Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 1420 m²
- Kamers
- 4
Kerkbuurt 4 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 1420 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkbuurt 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €333.000. Dat komt neer op circa €1.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkbuurt 4 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 296 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.898 inwoners per km².
Kerkbuurt 4 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kerkbuurt 4 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1420 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kerkbuurt 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kerkbuurt 4 heeft 4 kamers.
De wijk Zeeheldenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kerkbuurt 4 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkbuurt 4: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.