Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 446 m²
Admiraal de Ruyterweg 9 is een woonhuis in Papendrecht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 446 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal de Ruyterweg 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Admiraal de Ruyterweg 9 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €333.000. Dat komt neer op circa €1.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal de Ruyterweg 9 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 296 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.898 inwoners per km².
Admiraal de Ruyterweg 9 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Admiraal de Ruyterweg 9 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 446 m². In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal de Ruyterweg 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.27 kg/jaar.
De wijk Zeeheldenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Admiraal de Ruyterweg 9 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Admiraal de Ruyterweg 9: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.