Eengezinswoning, tussenwoning J.R. Thorbeckesingel 13 Papendrecht

J.R. Thorbeckesingel 13, 3354 AN Papendrecht

112 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label D

J.R. Thorbeckesingel 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Papendrecht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor J.R. Thorbeckesingel 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J.R. Thorbeckesingel 13

Tuin
Ja (85.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Papendrecht

1840 Inwoners
870 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
881 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt
82% Koopwoningen
6.204 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J.R. Thorbeckesingel 13

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over J.R. Thorbeckesingel 13

Wat is de geschatte woningwaarde van J.R. Thorbeckesingel 13?

De prijsindicatie voor J.R. Thorbeckesingel 13 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt is €301.000. Dat komt neer op circa €2.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J.R. Thorbeckesingel 13 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt?

J.R. Thorbeckesingel 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Staatsliedenbuurt. De buurt telt 881 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J.R. Thorbeckesingel 13?

J.R. Thorbeckesingel 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is J.R. Thorbeckesingel 13 vergeleken met de buurt?

J.R. Thorbeckesingel 13 heeft 112 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J.R. Thorbeckesingel 13 en wat betekent dat?

J.R. Thorbeckesingel 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-12-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J.R. Thorbeckesingel 13?

J.R. Thorbeckesingel 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt?

De wijk Staatsliedenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt?