Eengezinswoning, hoekwoning Domela Nieuwenhuisstraat 12 Papendrecht

Domela Nieuwenhuisstraat 12, 3354 AE Papendrecht

141 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Domela Nieuwenhuisstraat 12 is een eengezinswoning, hoekwoning in Papendrecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 163 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Domela Nieuwenhuisstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domela Nieuwenhuisstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Papendrecht

1840 Inwoners
870 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
881 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt
82% Koopwoningen
6.204 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Domela Nieuwenhuisstraat 12

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Domela Nieuwenhuisstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Domela Nieuwenhuisstraat 12?

De prijsindicatie voor Domela Nieuwenhuisstraat 12 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt is €301.000. Dat komt neer op circa €2.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domela Nieuwenhuisstraat 12 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt?

Domela Nieuwenhuisstraat 12 is een eengezinswoning, hoekwoning van 141 m² in de wijk Staatsliedenbuurt. De buurt telt 881 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domela Nieuwenhuisstraat 12?

Domela Nieuwenhuisstraat 12 is een eengezinswoning, hoekwoning in Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Domela Nieuwenhuisstraat 12 vergeleken met de buurt?

Domela Nieuwenhuisstraat 12 heeft 141 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domela Nieuwenhuisstraat 12 en wat betekent dat?

Domela Nieuwenhuisstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Domela Nieuwenhuisstraat 12?

Domela Nieuwenhuisstraat 12 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt?

De wijk Staatsliedenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.