Streetview Pontonniersweg 87 Papendrecht

Pontonniersweg 87, 3353 SC Papendrecht

46 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Pontonniersweg 87 is een appartement in Papendrecht, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pontonniersweg 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pontonniersweg 87

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Papendrecht

805 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
426 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Pontonniersbuurt
66% Koopwoningen
6.736 Inwoners per km²

Locatie van Pontonniersweg 87

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Pontonniersweg 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Pontonniersweg 87?

De prijsindicatie voor Pontonniersweg 87 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Pontonniersbuurt is €384.000. Dat komt neer op circa €8.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pontonniersweg 87 zich tot de wijk Pontonniersbuurt?

Pontonniersweg 87 is een appartement van 46 m² in de wijk Pontonniersbuurt. De buurt telt 426 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.736 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pontonniersweg 87?

Pontonniersweg 87 is een appartement in Pontonniersbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pontonniersweg 87 vergeleken met de buurt?

Pontonniersweg 87 heeft 46 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Pontonniersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pontonniersweg 87 en wat betekent dat?

Pontonniersweg 87 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Pontonniersweg 87?

Pontonniersweg 87 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pontonniersbuurt?

De wijk Pontonniersbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pontonniersbuurt?

Vanuit Pontonniersweg 87 in Pontonniersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2 km.