Eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) Kerkbuurt 17 Papendrecht

Kerkbuurt 17, 3353 GM Papendrecht

136 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kerkbuurt 17 is een eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) in Papendrecht, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kerkbuurt 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkbuurt 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
39.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zonneterras
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Papendrecht

475 Inwoners
235 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Het Zand
10% Koopwoningen
8.181 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkbuurt 17

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Kerkbuurt 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkbuurt 17?

De prijsindicatie voor Kerkbuurt 17 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand is €251.000. Dat komt neer op circa €1.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkbuurt 17 zich tot de wijk Het Zand?

Kerkbuurt 17 is een eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) van 136 m² in de wijk Het Zand. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.181 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkbuurt 17?

Kerkbuurt 17 is een eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) in Het Zand, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkbuurt 17 vergeleken met de buurt?

Kerkbuurt 17 heeft 136 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Het Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkbuurt 17 en wat betekent dat?

Kerkbuurt 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkbuurt 17?

Kerkbuurt 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Zand?

De wijk Het Zand in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand?

Vanuit Kerkbuurt 17 in Het Zand bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Zand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkbuurt 17: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Het Zand?

Recreatie nabij Het Zand: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kerkbuurt 17?

Kerkbuurt 17 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €430.000 tot €480.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Het Zand is €251.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kerkbuurt 17?

Een woningrapport voor Kerkbuurt 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen