Bovenwoning (appartement) Brederodelaan 7 Papendrecht

Brederodelaan 7, 3353 GG Papendrecht

186 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Brederodelaan 7 is een bovenwoning (appartement) in Papendrecht, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
186 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Brederodelaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brederodelaan 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.8 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Papendrecht

970 Inwoners
555 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
659 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Centrum
45% Koopwoningen
7.017 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brederodelaan 7

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Brederodelaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Brederodelaan 7?

De prijsindicatie voor Brederodelaan 7 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €286.000. Dat komt neer op circa €1.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brederodelaan 7 zich tot de wijk Centrum?

Brederodelaan 7 is een bovenwoning (appartement) van 186 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 659 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brederodelaan 7?

Brederodelaan 7 is een bovenwoning (appartement) in Centrum, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brederodelaan 7 vergeleken met de buurt?

Brederodelaan 7 heeft 186 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brederodelaan 7 en wat betekent dat?

Brederodelaan 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brederodelaan 7?

Brederodelaan 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Brederodelaan 7 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.