Tussenwoning Lange Tiendweg 91 Papendrecht

Lange Tiendweg 91, 3353 CS Papendrecht

100 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Lange Tiendweg 91 is een tussenwoning in Papendrecht, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lange Tiendweg 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Tiendweg 91

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.46 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2415 Inwoners
1125 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1167 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Kraaihoek Noord
60% Koopwoningen
8.046 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Tiendweg 91

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Lange Tiendweg 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Tiendweg 91?

De prijsindicatie voor Lange Tiendweg 91 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraaihoek Noord is €280.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Tiendweg 91 zich tot de wijk Kraaihoek Noord?

Lange Tiendweg 91 is een tussenwoning van 100 m² in de wijk Kraaihoek Noord. De buurt telt 1.167 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Tiendweg 91?

Lange Tiendweg 91 is een tussenwoning in Kraaihoek Noord, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lange Tiendweg 91 vergeleken met de buurt?

Lange Tiendweg 91 heeft 100 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kraaihoek Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Tiendweg 91 en wat betekent dat?

Lange Tiendweg 91 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Tiendweg 91?

Lange Tiendweg 91 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Kraaihoek Noord?

De wijk Kraaihoek Noord in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kraaihoek Noord?

Vanuit Lange Tiendweg 91 in Kraaihoek Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.