Galerijflat Patrijsstraat 25 Papendrecht

Patrijsstraat 25, 3353 AZ Papendrecht

50 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Patrijsstraat 25 is een galerijflat in Papendrecht, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €220.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Patrijsstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patrijsstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2015 Inwoners
1005 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1071 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Kraaihoek Zuid
20% Koopwoningen
6.523 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Patrijsstraat 25

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Patrijsstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Patrijsstraat 25?

De prijsindicatie voor Patrijsstraat 25 ligt rond €170.000 tot €220.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraaihoek Zuid is €239.000. Dat komt neer op circa €4.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patrijsstraat 25 zich tot de wijk Kraaihoek Zuid?

Patrijsstraat 25 is een galerijflat van 50 m² in de wijk Kraaihoek Zuid. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.523 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patrijsstraat 25?

Patrijsstraat 25 is een galerijflat in Kraaihoek Zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Patrijsstraat 25 vergeleken met de buurt?

Patrijsstraat 25 heeft 50 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kraaihoek Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patrijsstraat 25 en wat betekent dat?

Patrijsstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Patrijsstraat 25?

Patrijsstraat 25 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kraaihoek Zuid?

De wijk Kraaihoek Zuid in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kraaihoek Zuid?

Vanuit Patrijsstraat 25 in Kraaihoek Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.