Eengezinswoning, tussenwoning (hofjeswoning) Wipmolen 18 Papendrecht

Wipmolen 18, 3352 XP Papendrecht

128 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Wipmolen 18 is een eengezinswoning, tussenwoning (hofjeswoning) in Papendrecht, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (hofjeswoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wipmolen 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wipmolen 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.03 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Papendrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Papendrecht

2155 Inwoners
880 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
876 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Molenbuurt
66% Koopwoningen
6.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wipmolen 18

Vergelijkbare woningen in Papendrecht

Veelgestelde vragen over Wipmolen 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Wipmolen 18?

De prijsindicatie voor Wipmolen 18 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbuurt is €332.000. Dat komt neer op circa €2.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wipmolen 18 zich tot de wijk Molenbuurt?

Wipmolen 18 is een eengezinswoning, tussenwoning (hofjeswoning) van 128 m² in de wijk Molenbuurt. De buurt telt 876 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wipmolen 18?

Wipmolen 18 is een eengezinswoning, tussenwoning (hofjeswoning) in Molenbuurt, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wipmolen 18 vergeleken met de buurt?

Wipmolen 18 heeft 128 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Molenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wipmolen 18 en wat betekent dat?

Wipmolen 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wipmolen 18?

Wipmolen 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenbuurt?

De wijk Molenbuurt in Papendrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbuurt?

Vanuit Wipmolen 18 in Molenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.