Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Inhoud
- 608 m³
- Kamers
- 6
Maria Louiselaan 36 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 159 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €992.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maria Louiselaan 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overveen is €992.000. Dat komt neer op circa €5.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaria Louiselaan 36 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Overveen. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.402 inwoners per km².
Maria Louiselaan 36 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Maria Louiselaan 36 heeft 173 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Overveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €992.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maria Louiselaan 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3327.52 kg/jaar.
Maria Louiselaan 36 heeft 6 kamers.
De wijk Overveen in Overveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €992.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Maria Louiselaan 36 in Overveen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maria Louiselaan 36: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.