Streetview Oranje Nassaulaan 155 Overveen

Oranje Nassaulaan 155, 2051 HM Overveen

135 m² Bouwjaar 1921 Label E

Oranje Nassaulaan 155 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 184 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €992.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
184 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 155

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 155

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Overveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Overveen

4040 Inwoners
1565 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1571 Woningvoorraad
€992.000 Gem. woningwaarde Overveen
84% Koopwoningen
4.402 Inwoners per km²

Locatie van Oranje Nassaulaan 155

Vergelijkbare woningen in Overveen

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 155

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 155?

De gemiddelde woningwaarde in Overveen is €992.000. Dat komt neer op circa €7.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 155 zich tot de wijk Overveen?

Oranje Nassaulaan 155 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Overveen. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.402 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 155?

Oranje Nassaulaan 155 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 155 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 155 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 184 m². In Overveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €992.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 155 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 155 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Overveen?

De wijk Overveen in Overveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €992.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overveen?

Vanuit Oranje Nassaulaan 155 in Overveen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overveen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oranje Nassaulaan 155: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.