Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Oranje Nassaulaan 149 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 204 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €992.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 149
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overveen is €992.000. Dat komt neer op circa €7.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranje Nassaulaan 149 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Overveen. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.402 inwoners per km².
Oranje Nassaulaan 149 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oranje Nassaulaan 149 heeft 132 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Overveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €992.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranje Nassaulaan 149 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.42 kg/jaar.
Oranje Nassaulaan 149 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Overveen in Overveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €992.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Oranje Nassaulaan 149 in Overveen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1 km.