Eengezinswoning, tussenwoning Oranje Nassaulaan 61 Overveen

Oranje Nassaulaan 61, 2051 HJ Overveen

136 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Oranje Nassaulaan 61 is een eengezinswoning, tussenwoning in Overveen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €992.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.175.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.24 kg/m²

Tuin
Ja (46.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Overveen

4040 Inwoners
1565 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1571 Woningvoorraad
€992.000 Gem. woningwaarde Overveen
84% Koopwoningen
4.402 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranje Nassaulaan 61

Vergelijkbare woningen in Overveen

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 61?

De prijsindicatie voor Oranje Nassaulaan 61 ligt rond €925.000 tot €1.175.000. De gemiddelde woningwaarde in Overveen is €992.000. Dat komt neer op circa €7.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 61 zich tot de wijk Overveen?

Oranje Nassaulaan 61 is een eengezinswoning, tussenwoning van 136 m² in de wijk Overveen. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.402 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 61?

Oranje Nassaulaan 61 is een eengezinswoning, tussenwoning in Overveen, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 61 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 61 heeft 136 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Overveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €992.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 61 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 61?

Oranje Nassaulaan 61 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Overveen?

De wijk Overveen in Overveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €992.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overveen?