Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
Jan Willem Frisolaan 6 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 275 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €992.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Willem Frisolaan 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overveen is €992.000. Dat komt neer op circa €5.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Willem Frisolaan 6 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Overveen. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.402 inwoners per km².
Jan Willem Frisolaan 6 is een woonhuis in Overveen, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan Willem Frisolaan 6 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 275 m². In Overveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €992.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Willem Frisolaan 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Overveen in Overveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €992.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Jan Willem Frisolaan 6 in Overveen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Willem Frisolaan 6: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.