Vrijstaande woning Dorpsstraat 22 Ouderkerk aan den IJssel

Dorpsstraat 22, 2935 AC Ouderkerk aan den IJssel

144 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Dorpsstraat 22 is een vrijstaande woning in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)

Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan den IJssel

4160 Inwoners
1705 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1716 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan den IJssel
74% Koopwoningen
1.847 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsstraat 22

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 22?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 22 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan den IJssel is €366.000. Dat komt neer op circa €2.542 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 22 zich tot de wijk Ouderkerk aan den IJssel?

Dorpsstraat 22 is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Ouderkerk aan den IJssel. De buurt telt 1.716 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 22?

Dorpsstraat 22 is een vrijstaande woning in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dorpsstraat 22 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 22 heeft 144 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Ouderkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 22 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 22?

Dorpsstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan den IJssel?

De wijk Ouderkerk aan den IJssel in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan den IJssel?