Streetview Overweg 56 Ouderkerk aan de Amstel

Overweg 56, 1191 RC Ouderkerk aan de Amstel

123 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Overweg 56 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Overweg 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overweg 56

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Locatie van Overweg 56

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Overweg 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Overweg 56?

De prijsindicatie voor Overweg 56 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €5.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overweg 56 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Overweg 56 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overweg 56?

Overweg 56 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Overweg 56 vergeleken met de buurt?

Overweg 56 heeft 123 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overweg 56 en wat betekent dat?

Overweg 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overweg 56?

Overweg 56 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan de Amstel?

Vanuit Overweg 56 in Ouderkerk aan de Amstel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.